Sayın Üyemiz,

Çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla "Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri" organizasyonu düzenlenmektedir. Türkiye'nin ilk Çevre Ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni organizasyonunun bu yıl 19.su gerçekleştirilecektir.

Haziran ayı içerisinde düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan "Çevre Ödülü" ve "Teşvik Ödülleri" için başvuru en geç 10 Mayıs 2013 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası'na yapılabilecektir. Çevre ve Teşvik Ödülü almaya hak kazanan firmalara İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır. Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmaya hak kazanan firmalara da bir yıl boyunca %1 indirim yapılacaktır.

2013 yılı Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri başvuru ücreti KOBİ'ler için 500.-TL, Büyük İşletmeler için ise 2.500.-TL' dir. Ödül yönetmeliğine ve başvuru formlarına http://www.kosano.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Çevre Ödülleri organizasyonuna katılım şartları ve organizasyon ile ilgili bilgiler yönetmelikte ayrıntılı olarak yer almaktadır.

İlgili Kişi: Aynur HACIFETTAHOĞLU
Tel: 0 262 315 80 23
Mail: aynur@kosano.org.tr
Bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımla,
Uğur TIN
Genel Sekreter


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın tüm duyurularına ulaşmak için tıklayınız.
Paylaş