Sayın Üyemiz,

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar öncülüğünde Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinesinde sizleri Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına katılmaya davet ediyoruz.

Enflasyonla topyekun mücadele programı çerçevesinde indirim kampanyası düzenlenmiştir. Enflasyonla mücadele ne tek başına kamu ne de tek başına özel sektör yapabilir. Sorumluluk ve görev hepimizindir. Enflasyonla mücadele, aynı zamanda işsizlikle, yüksek faizle ve artan girdi maliyetleriyle mücadeledir. Bugün 12 Ekim saat 19.00'da toplu sosyal medya paylaşımları ile başlayacak kampanya sürecine destek olarak ekte yer alan "Enflasyonla Topyekün Mücadeledeyiz" görselini sosyal medya hesaplarınızdan #satso #Şifremiz54 #TürkiyeKazanacak #TOBB #rhisarciklioglu hactag'leri ile paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Destek vermeniz dileği ile hayırlı işler dileriz.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası

Not:
Yılsonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimizin, indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini Odamız satso@satso.org.tr adresine 22 Ekim 2018 tarihine kadar bildirmeleri halinde; firma unvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.

Ürün listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kampanyaya katılan üyelerimizin ürün listesiyle ilgili doldurması gereken forma ulaşmak için tıklayınız.
 

 

 

Paylaş