Şirketler İçin Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP’in Üçüncüsü başlıyor

Sayın Üyemiz,

Borsa İstanbul ve Koç Üniversitesi, gelişme ve büyüme potansiyeli olan ve ülkemiz için gelecek vadeden şirketlere yönelik hazırladıkları Kurumsal Dönüşüm Programı BISTEP’in üçüncüsünü başlatıyor.

Bu Program ile bir yandan şirketlerin sürdürülebilir büyümesi için gerekli kurumsal altyapının oluşturulması ve dönüştürülmesine katkı sağlanırken, diğer yandan Türkiye’nin alanında önde gelen kurumlarından oluşan Program Ortakları ile birlikte alternatif finansman kaynakları ve uzun vadeli finansman olanaklarından yararlanma yolunda şirketlere değerli bir bakış açısı kazandırılıyor. Ayrıca şirketlere en sağlıklı biçimde firma değerini nasıl artıracakları, ulusal ve uluslararası piyasalardaki rekabet koşulları ile nasıl başarıyla başa çıkabilecekleri konunun uzmanları tarafından uygulamalı olarak anlatılıyor.

Programa sınırlı sayıda şirket kabul ediliyor ve şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katılımı esas alınıyor. Program, şirketleri ilgilendiren konularda seminerlere katılma, şirkete özel birebir strateji danışmanlığı alma ve sermaye piyasaları aktörlerinin yanı sıra ülkemizin önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri ile bağlantı kurma fırsatı sunuyor.

2019 programı için son başvuru tarihi 11 Kasım 2019 olup, detaylı bilgiye www.borsaistanbul.com/bistep linkinden ve aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşılabilir.

Saygılarımızla, 

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi OdasıBorsa İstanbul 
bistep@borsaistanbul.com 
02122982179 

Koç Üniversitesi 
executive@ku.edu.tr 
05495627066

Program ve Detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın tüm duyurularına ulaşmak için tıklayınız.

 

 

SATSO Mobil Uygulama
 AppStore  Google Play      
 
Sosyal Medya Hesaplarımız
 Instagram  Twitter  Facebook  Youtube  Linkedin

Haftalık E-BültenPaylaş