Bu yıl ilk olarak Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, ilimizde TOBB’a bağlı oda ve borsaların da katılımıyla düzenlenecek olan Sakarya’nın Yıldızları Ödül Törenine TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu konuk olacak.

101. yıl gururunu yaşayan SATSO öncülüğünde ilimizde faaliyet gösteren Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası iştiraki ile düzenlenecek   “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni ” 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla yapılacak ‘Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’nde 9 farklı kategoride toplam 108 ödül verilmesi planlanıyor.

Üyelerine en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla yerel ve ulusal platformda çalışmalarını aralıksız sürdüren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası “Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni” için büyük bir titizlikle çalışıyor.

21 Aralık Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek programa Sakaryalılar davetlidir.

 

Haber Tarihi : 18/12/2018
PAYLAŞ
Son Haberler ::