Sayın Üyemiz,

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. tarafından, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 03 – 06 Nisan 2014 tarihleri arasında eş zamanlı olarak "Cosmed Beauty ve Ekspomed Eurasia" fuarları düzenlenecektir.

Kozmetik ve Medikal Estetik, Kişisel Sağlık Bakım Ürünleri, Anti-aging ve Obezite, Medikal Spa, Termal Ürün, Cihaz ve Donanımları ilgili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ve çalışanlarının ilgisini çekmekte olan bu fuarda; hem en son teknolojik gelişmeler hem yeni satışa çıkacak olan ürünler tanıtılmakta ve fikir sahibi olmak isteyenlere çeşitli olanaklar sunulmaktadır. 

Odamızca, 15. Meslek Gruplarında faaliyet gösteren üyelerimizin sektörlerinde meydana gelen yeni gelişmelerden ve teknolojilerden haberdar olmalarını sağlamak amacıyla söz konusu fuara günübirlik bir ziyaret (otobüs ile gidiş/dönüş) organize edilmesi planlanmaktadır. 

05 Nisan 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan fuar ziyareti organizasyonuna katılmak isteyen üyelerimizin fuar girişinde işlemlerini hızlandırmak ve sıra beklememeleri için öncelikli olarak http://isme3.infosalons.biz/reg/EXPOMED14TK/tr/start.asp linkinden online davetiye başvurusunda bulunup Onaylı Referans Numarası almasının ardından aşağıda yer alan "Katılım Formunu" doldurarak, en geç 02 Nisan 2014 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar ticaret@satso.org.tr adresine e-mail yoluyla yada 291 53 39 nolu faks aracılığıyla Odamızın Ticaret Müdürlüğü'ne başvurularını iletmelerini önemle rica ederiz. 

Saygılarımla, 
Uğur TIN
GENEL SEKRETER


Konuyla ilgili yazı ve katılım formuna ulaşmak için tıklayınız.

15. Meslek Komitesinin tüm duyurularına ulaşmak için tıklayınız.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın tüm duyurularına ulaşmak için tıklayınız.Haber Tarihi : 24/3/2014
Paylaş