SATSO 7.Meslek Grubu Üyeleri İstanbul'da gerçekleştirilen ISK - SODEX 2014 Fuarı'na katılarak sektörel gelişmeleri yakından takip ettiler.

SATSO 7. Meslek Komitesi organizasyonu ile gerçekleştirilen fuara, Meclis Üyeleri; Adem Bilgen ve Faruk Öz, Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, Komite Üyeleri ve sektör temsilcilerinden yaklaşık 100 katılımcı olarak iştirak etti.

Yerli ve yabancı on binlerce kişinin ziyaret ettiği 2014 ISK - SODEX fuara katılan SATSO Heyeti ısıtma soğutma ve havalandırma sektöründeki ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi edinme fırsatı buldular.

SATSO 7. Meslek Grubu adına değerlendirmede bulunan Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı'nın sektör temsilcileri için oldukça verimli bir etkinlik olduğunu dile getirdi.

Çatalbaş konuşmasının devamında; “Hızla gelişen ve genişleyen bir sektörün temsilcileri olarak firmalarımız ve sektörümüzün global standartlarda hizmet verebilmeleri için SATSO öncülüğünde gayret ediyoruz. Sektörel anlamda olumlu iş ilişkilerinin kurulabileceği ve tüm meslektaşların bir araya geldiği böyle bir organizasyonun içinde olmak üyelerimizin vizyonunu ve hizmet kalitesini ürün çeşitliliğini artıracak ve bu anlamda bir prestij sağlayacaktır diye düşünüyorum. Bu ve benzeri etkinliklerle üyelerimize SATSO desteği ile hizmet etmeye devam edeceğiz.  Doğalgaz ve sıhhi tesisat sektörünü yakından ilgilendiren bu önemli fuara üyelerimizin katılımını sağlamış olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz” dedi. 

Haber Tarihi : 21/5/2014
Haber Medya
Paylaş