Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel ve idari seçimlerin ardından mazbatalarını alarak göreve başlayan ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyor.

SATSO Heyeti Pamukova Belediye Başkanı Fatih Akın, Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, sık sık ortak akıl ve katılımcı yönetim anlayışına vurgu yaparak şunları dile getirdi: “Seçimlerin ardından SATSO olarak belediye başkanlarımıza ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. İlçe belediyelerimiz önemli paydaşlarımız arasında yer alıyor.

 Oda olarak tüm ilçe belediyelerimizle şehrimizin menfaati için iş birliği yapmayı önemsedik yeni dönemde de her konuda ortak akıl ile çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum. Sakarya’mızdaki yaygın ortak akıl bilinci ilimizin yarınlarına olumlu izler bırakacak inancındayız.

İlimiz bu konuda şanslı çünkü kurumlar arası diyalog ve iletişim fazla. Bu da bizleri rekabette öne çıkarıyor. Güney ilçelerimizde özellikle tarımsal üretim oldukça fazla. Bu üretimi daha dinamik bir şekilde değerlendirmek üzere belediyelerimizle çalışacağız. Tüm başkanlarımıza nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Pamukova, Geyve , Taraklı Belediye Başkanları SATSO Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyetin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti belirterek SATSO ile ilçelerin gelişimine yönelik çalışmalarda iş birliğine hazır olduklarını belirttiler.

Haber Tarihi : 8/5/2024
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::