Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Hendek Kadın Açık İnfaz Kurumu’nda anneleriyle birlikte yaşayan çocuklara yönelik eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdi.

İcra Komitesi Başkanı Elvan Bilgehan Dikici ve icra komitesi üyelerinin girişimleriyle düzenlenen etkinlikte çocuklara yönelik eğlenceli etkinlikler tertip edilip birçok hediye de takdim edildi.

Hendek Kadın Açık İnfaz Kurumu bahçesinde gerçekleşen ve şişme oyun parkı başta olmak üzere birçok oyun alanı organize edildiği etkinlikte çocuklar eğlenceli saatler geçirdi.

TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elvan Bilgehan Dikici etkinliğin ardından şunları dile getirdi: “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. TOBB Sakarya KGK olarak bu bayramda gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı etkinlikten ve bıraktığı güzel anlardan dolayı çok mutluyuz.

23 Nisan tüm çocuklarımızın bayramı ve her çocuk bu bayramda doyasıya eğlenmeyi, sevinmeyi hak ediyor. Burada da hükümlü olarak kalan anneleriyle birlikte yaşayan küçük sevimli çocuklarımıza bugünü neşeli şekilde geçirmeleri için Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu olarak elimizden geleni yaptık. Önce gerekli izinleri aldık, sağladığı kolaylıklar ve iş birlikleri için Hendek Kadın Açık İnfaz Kurumu Müdürlüğü’ne çok teşekkür ediyoruz. İcra Komitesi üyelerimizle etkinliği en eğlenceli şekilde gerçekleştirmek için çaba sarf ettik, gerekli teminleri gerçekleştirdik. Oldukça emek verdiğimiz ve çocuklarımızın yüzlerindeki mutlulukla sonuna kadar karşılığını aldığımız bir etkinlik oldu. Emek veren ve destek olan herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Haber Tarihi : 25/4/2024
Haber Medya
Paylaş