Sayın Üyemiz;

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Bireysel Emeklilik Sistemi'nin detayları ile ilgili bilgi verilecek olan "EMEKLİLİĞİNİZ İÇİN BULUŞUYORUZ- Türkiye BES'leniyor" buluşmalarına ev sahipliği yapacak.

12 Aralık'ta, Habertürk TV'de, Sakarya ekonomisinin konuşulacağı özel içerik ile canlı yayın yapılacak. 

Devletin %25 katkı sağladığı ve 14 Milyonun üzerinde çalışanın dahil olacağı Bireysel Emeklilik Sistemine katılmak zorunlu mu? Bu sistem, kimleri, ne zaman ve nasıl kapsıyor, ne zaman ve nasıl emekli olunur? Tasarruftan bireysel emekliliğe, Sakarya ekonomisinden, 2019 vizyonuna kadar tüm soruların yanıtları, 12 Aralık'ta canlı yayın ve panelde yanıt bulacak. 

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ'un ev sahibi olduğu buluşmalarda Emeklilik Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Taylan TürkölmezSakarya 1. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültepe, Sakarya 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur konuk olarak yer alacaklar. Canlı yayın ve panelin moderatörlüğünü Hürriyet gazetesi yazarı Noyan Doğan yapacak. 

SATSO / Ali Coşkun Konferans Salonu'nda, 12 Aralık Çarşamba günü, Saat 13.45'te başlayacak olan canlı yayın ve panele, tüm Sakaryalılar ücretsiz katılabilir.

Saygılarımızla,

 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası
 

Program davetiyesine ulaşmak için tıklayınız.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın tüm duyurularına ulaşmak için tıklayınız.

 


Paylaş