Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine Pamukova, Geyve ve Taraklı ilçeleri ile devam etti.

SATSO Yönetimi, Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı makamında ziyarette bulunarak yeni başkanlık görevlerinde başarılar diledi.

SATSO Yönetim Kurulu A. Akgün Altuğ, gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanlarının görev süreleri boyunca hayırlı görevler icra etmelerini dileyerek, işbirliği ve birliktelik mesajları ile şunları vurguladı: “Her ilçemiz bizim için ayrı bir değere ve stratejik öneme sahiptir. İlçe belediye başkanlarımızla paydaş olarak şehrimizin gelişmesine katkı sunmayı istiyoruz ve doğru bir iş olacağına inanıyoruz. Şehrimizin sanayi, tarım, turizm gibi her türlü konusuyla ilgileniyoruz. Ki bu konularda tek başımıza değil hep birlikte hareket etmenin önemine inanıyoruz. Bu anlamda işbirliğinden doğacak başarılı çalışmalar yapmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı

SATSO Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını belirten Belediye Başkanları, işbirliğine verdikleri öneme dikkat çekerek şehir için birlikte yol almaktan memnuniyet duyacaklarını ifade ettiler.

Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün, “Elimizden geleni yapmaya hazırız. SATSO’nun tavsiyelerini önemsiyoruz. Birlikte çalışmaya da her zaman gönülden talibiz. Şehrimizin bir gelecek planı olması konusunda da fikir birliği yapmaktan çok memnun olacağız.” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Şehrimiz sanayi ve üretim ile büyüyebilir. Yıllardır ilçemizin ve şehrimizin büyümesinin yanında, sanayicilerimizin büyümesi için de aynı çabayı sarf ettik ve ediyoruz. Bu konuda SATSO ile birçok işbirliğimiz oldu ve işbirliklerinin devam etmesi bizleri çok memnun edecektir.” şeklinde konuştu.

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, “İlçemizin Turizm potansiyelinin yüksek olduğu bilinen bir gerçek. SATSO’nun ilçemiz turizmine verdiği önem ve gelişimine sağladığı destekler bizleri çok memnun ediyor. SATSO gibi bir kuruluş ile ortak projeler yürütmek ve aynı yolda işbirliği yapmak bizler için onur vericidir. Her türlü çalışmada işbirliğine hazırız.” dedi.

 

Haber Tarihi : 22/4/2019
HABER MEDYA
PAYLAŞ
Son Haberler ::