Yönetim Kurulu Başkanlarımız


Mahmut KÖSEMUSUL
Yönetim Kurulu Başkanı
10.03.2011 -

A.Akgün ALTUĞ
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
21.02.2009 - 09.03.2011

Erol ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
17.11.1993 - 21.02.2009

Fethi SARIOĞLU
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
04.05.1988 - 17.11.1993

Mehmet TEVER
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
28.11.1979 - 04.05.1988

Necdet BİRGEN
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
02.04.1975 - 28.11.1979

Yakup BAYRAMOĞLU
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
01.12.1973 - 24.03.1975

Necdet BİRGEN
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
01.12.1963 - 30.11.1973

Lebib KÖKÇÜ
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
05.08.1960 - 30.11.1963

Mustafa AÇIKEL
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
22.06.1960 - 05.08.1960

Nüzhet YIĞIN
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
01.12.1959 - 27.05.1960

Bedri ÜNEL
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
07.03.1955 - 30.11.1959

Asım HENDEKLİ
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1947 - 07.03.1955

Yusuf ALİCAN
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1944 - 1947

Numan YÖNTEM
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1936 - 1944

Numanbeyzade Hacı Numan Bey (Yöntem)
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1933-1936

Emin Muharrem Efendi ( Güner)
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1931-1932

Diyarbekirlizade Hayri Bey
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1926-1930

Alicanzade Yusuf Bey (Alican)
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1925

Numanbeyzade Salih Bey Reis
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
1924

Hacı Mehmet Hilmi Efendi ( Oda Reisi)
Yönetim Kurulu Eski Başkanı
31.05.1917-25.04.1923
Copyrigt © 2017 SATSO
İş İlanları Sakarya