KALİTE POLİTİKASI

SATSO; 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu çerçevesinde, üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimlerini sağlamak, doğru bilgiyi üretmek, desteklemek ve yaymak amacıyla, üyelerinin istek ve görüşleri doğrultusunda, çağdaş ve kaliteli hizmeti mümkün olan en kısa zamanda yerine getirmeye çalışır.

SATSO personelinin eğitimine özen gösterir, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeye ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde üyelerinin memnuniyetini mevcut kanunlar çerçevesinde en üst seviyeye çıkarmayı taahhüt eder.

Sakarya  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun 03.07.2018 tarih ve 31 sayılı kararı ile oluşturulmuştur.


MİSYON

Üyelerimizin ekonomik faaliyetlerini ülke menfaatlerine uygun olarak geliştirmek amacıyla; sorunlarını çözecek ve beklentilerini karşılayacak tüm hizmetleri etik kurallara uygun,  uluslararası standartlarda ve çağdaş yönetim anlayışıyla sunmak.


VİZYON

Sakarya’nın ekonomik, sosyal, kültürel dönüşüm ve gelişiminde öncü rol alarak; sanayi, ticaret ve tarımda değer yaratan, dünya ile bütünleşmiş lider bir kurum olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tüm çalışmalarında Evrensel Etik değerleri, Sosyal sorumluluğu ve Çevre duyarlılığını gözeten;
Şeffaf, 
Katılımcı, 
Tutarlı, 
Güvenilir, 
Kararlı, 
Gerçekçi 
Yenilikçi 
Örnek bir kurumdur.