KALİTE POLİTİKASI

SATSO; 5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu çerçevesinde, üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimlerini sağlamak, doğru bilgiyi üretmek, desteklemek ve yaymak amacıyla, üyelerinin istek ve görüşleri doğrultusunda, çağdaş ve kaliteli hizmeti mümkün olan en kısa zamanda yerine getirmeye çalışır.

SATSO, Yönetim Kurulu ve Oda çalışanlarının katılımıyla ortak kararlar alarak, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmeye ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde üyelerinin memnuniyetini mevcut kanunlar çerçevesinde en üst seviyeye çıkarmayı taahhüt eder.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun 18.08.2020 tarih ve 126/11 sayılı kararı ile oluşturulmuştur.

MİSYON 

Üyelerimizin ekonomik faaliyetlerini ülke menfaatlerine uygun olarak geliştirmek amacıyla; sorunlarını çözecek ve beklentilerini karşılayacak tüm hizmetleri etik kurallara uygun,  uluslararası standartlarda ve çağdaş yönetim anlayışıyla sunmak.

VİZYON

Sakarya’nın ekonomik, sosyal, kültürel dönüşüm ve gelişiminde öncü rol alarak; İl ticaretinde ve sanayiinde değer yaratan lider bir kurum olmak.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun 18.08.2020 tarih ve 126/11 sayılı kararı ile oluşturulmuştur.DEĞERLERİMİZ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tüm çalışmalarında Evrensel Etik değerleri, Sosyal sorumluluğu ve Çevre duyarlılığını gözeten;

Şeffaf, 
Katılımcı, 
Tutarlı, 
Güvenilir, 
Kararlı, 
Gerçekçi, 
Yenilikçi,
Ulaşılabilir, Örnek bir kurumdur. 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun 18.08.2020 tarih ve 126/11 sayılı kararı ile oluşturulmuştur.